27 cze 2013

Zapowiedź

Jak pewnie niektórzy z was zdążyli wyczytać z ogłoszeń na blogu, postanowiłam zrobić małą imprezę z okazji oficjalnego zakończenia roku szkolnego, jak również z powodu pewnego jubileuszu na maudlaisy - notki nr 10. Nie wiem czy jest sens wklejać tu jakiekolwiek bannery, gdyż impreza jest już jutro o godzinie 20.00. Jeśli będziecie chcieli w jakiś sposób powiadomić o tym wydarzeniu na swoim blogu, możecie po prostu napisać krótkie ogłoszenie u siebie z datą i godziną imprezy - byłabym naprawdę bardzo wdzięczna :>
Przepraszam, że to wszystko wyszło tak nagle, ale pomysł był naprawdę spontaniczny, a jeszcze do niedawna nie byłam pewna, czy w ogóle cokolwiek z tego wypali. Natomiast dzisiaj specjalnie zarwałam nockę, aby przygotować dla was coś specjalnego.. coś, co mam nadzieję, przyda się każdej osobie tworzącej szablony. Więcej nie zdradzę, jedynie przypomnę jeszcze raz:

Piątek, 28.06.13 godzina 20.00

Nie może Cię zabraknąć!

9 komentarzy:

 1. Jasne,że będę;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno zajrzę!W sumie to dawno mnie tu nie było, także muszę to nadrobić :)
  Wklejam informację na moim blogu. Co prawda wielkiej furory to pewnie nie zrobi, bo dopiero zaczęłam pisać, ale liczą się chęci.
  Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Postaram się być, pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Na graficznym spisie została dodana informacja o Twojej imprezie.


  graficzny-spis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro już jestem zaproszona.. to czemu nie :D
  Świetny blog, naprawdę, oby tak dalej! ;)

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga

Obserwatorzy