1 sty 2014

Happy New Year!


Cześć wszystkim! Nie miałam okazji odezwać się do was stąd na świętach, ale mam nadzieję, że każdy dotarł na trzecie urodziny szablonownicy, gdzie zamieszczone były życzenia od całej załogi. Jeśli ktoś przegapił albo nie miał jeszcze okazji obejrzeć tej notki, swoje szablony z tego wydarzenia zamieściłam już w galerii.
Mam nadzieję, że wszyscy wczoraj bardzo dobrze się bawili ;) Tymczasem, przejdę już do sedna.
Chciałabym życzyć wam naprawdę cudownego nowego roku, aby spełniły się wszystkie wasze plany i marzenia. Dużo miłości oraz wspaniałych, prawdziwych przyjaciół w życiu i serduszku każdego. Oby wszystko potoczyło się po waszej myśli i co najważniejsze, żebyście nigdy nie mieli czego żałować. Niech rok 2014 będzie dla was najlepszy, pod każdym względem!

Ze spraw organizacyjnych chciałabym jeszcze serdecznie podziękować wszystkim za głosy w sondach na miesiąc grudzień - maudlaisy zajęło 3 miejsce, co jest według mnie ogromnym sukcesem. Jeszcze raz dziękuję pięknie.
Nowa notka z szablonami i dodatkami dla was pojawi się pod koniec tego tygodnia. Proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości, a postaram się, aby warto było tyle czekać :)

8 komentarzy:

 1. Również życzę Ci wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku, przede wszystkim tego, abyś miała mniej obowiązków na głowie i miała chwilę czasu na odpoczynek, bo wiem jak bardzo napięty masz grafik ;c Jeszcze niech ten rok przyniesie Ci kolejnych wiernych czytelników i zapału do pracy. O zdrowiu i szczęściu już nie wspominam, bo to podstawa xD <33

  OdpowiedzUsuń
 2. nigdy nie byłam (i pewnie nie będę) dobra w składaniu życzeń, no, ale może jak się wysilę, to coś mi wyjdzie.... a więc podstawowymi życzeniami są: zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, ale życzę ci także aby ten rok, był dużo lepszy, od poprzedniego i szczęśliwszy, no i dużo weny (bo każdemu jest ona potrzebna) ; *

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo, to się wysiliłam, no serio ;c tylko nie bij...... zbyt mocno ;c

   Usuń
 3. Ja również Ci życzę cudownego roku, przede wszystkim dużo szczęścia, zdrowia i miłości. I oczywiście wytrwałości w prowadzeniu bloga i tworzeniu grafiki.
  Pozdrawiam, Dakota / bloodbonds.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spóźnione, ale również życze szczęśliwego nowego roku, żeby 2014 był lepszy niż poprzedni, szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń :)

  Pobrałam również szablon: http://funkyimg.com/i/E8xH.jpg
  Hasło: ekhart
  Na bloga: http://sweather-weather-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, jakiś czas temu powstał nowy projekt Wschodzące Gwiazdy, który ma na celu stworzenie "bazy" blogerów w blogosferze, poprzez prezentację blogów w wywiadach.
  Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w projekcie to zapraszamy na wschodzace.blogspot.com - tam znajdziesz wszystkie informacje.

  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. little stranger
  pobrałam koloryzacje z poprzedniej notki .

  Dzieki za życzenia :D
  Przeczytałam je już wcześniej , ale nie miałam jak sie zalogować na komputerze kuzynki :D
  Wiec spóźnione , ale życzę ci szczęśliwego 2014 roku < 333

  OdpowiedzUsuń
 7. Miała być nota pod koniec tygodnia i co? Nie ma ; (

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga

Obserwatorzy